Kullanım Şartları ve Koşulları

Son güncelleme: 27 Ocak 2021

Kullanmadan önce lütfen bu Kullanım Koşullarını (“şartlar”, “Kullanım Koşulları”) dikkatlice okuyunuz. https://www.erginbulut.com.tr (“biz”, “biz” veya “bizim”).

Hizmete erişiminiz ve kullanımınız, bu şartları kabul etmeniz ve bunlara uymanız şartına bağlıdır. Bu Şartlar, hizmete erişen veya hizmeti kullanan tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya hizmeti kullanarak bu koşullara bağlı olmayı kabul edersiniz. Şartların herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, hizmete erişemeyebilirsiniz.

Fikri Mülkiyet

Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevselliği https://www.erginbulut.com.tr ve lisans verenleri.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, https://www.erginbulut.com.tr tarafından sahip olunmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir.

https://www.erginbulut.com.tr herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. https://www.erginbulut.com.tr bu tür web siteleri veya Hizmetler aracılığıyla veya bu tür içeriklerin, malların veya Hizmetlerin kullanımına veya bunlara güvenilmesine bağlı olarak ortaya çıkan veya ortaya çıktığı iddia edilen herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Ziyaret ettiğiniz üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Fesih

Koşulları ihlal etmeniz durumunda sınırlama olmaksızın, herhangi bir nedenle, önceden bildirimde bulunmaksızın veya herhangi bir yükümlülük olmaksızın, hizmetimize erişimi derhal feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Şartların doğası gereği sona ermesi gereken tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları da dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sona erecektir.

Uyarı

Hizmeti kullanımınız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hizmet “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu gibi” esasına göre sağlanmaktadır. Hizmet, satıla bilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal edilmeme veya performansın seyri dahil, ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla, açık veya zımni herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır.

Yönetim Hukuku

Bu Şartlar, hukuk hükümleri çatışmasına bakılmaksızın Türkiye yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Şartların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat olarak kabul edilmeyecektir. Bu Şartların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olması durumunda, bu Şartların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Şartlar, hizmetimizle ilgili olarak aramızdaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve hizmetle ilgili olarak aramızda olabilecek önceki anlaşmaların yerini alır ve değiştirir.

Değişiklikler

Kendi takdirimize bağlı olarak, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Maddelerde bir revizyon yapıldı ise, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunmaya çalışacağız. Maddelerde bir değişimi neyin oluşturduğu tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirlenir.

Bu revizyonların yürürlüğe girmesinden sonra Hizmetimize erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmeti kullanmayı bırakın.

Bize Ulaşın

Bu Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

Ergin BULUT