Ücretsiz wordpress temaları

Ücretsiz wordpress temaları aylık olarak güncellenecektir. Temalar ücretsiz olup güncelleme ve destek sağlanmamaktadır. Yeni başlayanlar için oldukça yeterli seviyede olup beğenirseniz satın alabilirsiniz.

Ücretsiz wordpress temaları – WordPress nedir?

WordPress ücretsiz, açık kaynaklı bir site oluşturma aşamasıdır. Daha özel bir düzeyde WordPress, PHP ile yazılmış ve MySQL veri seti kullanan bir yönetici çerçevesidir (CMS). İnekçe olmayan bir dille konuşursak, WordPress bugün bir blog ve web tasarımcısına en az talepkar ve en etkileyici içerik yayınlama yöntemidir.

WordPress, farklı siteler için mükemmel bir site aşamasıdır. Bir blog için yazmaktan çevrimiçi işletmeye, iş ve portföy sitelerine kadar WordPress esnek bir CMS’dir. Kullanım kolaylığı ve uyarlanabilirlik göz önünde bulundurularak planlanan WordPress, hem büyük hem de küçük siteler için olağanüstü bir cevaptır.

Aralık 2022 ücretsiz wordpress temaları;

francesca-wordpress-tema

francesca-ücretsiz-wordpress-tema-indir

payton-wordpress-tema

payton-ücretsiz-wordpress-tema-indir

Ücretsiz wordpress temaları – WordPress sitesi nedir?

Bir WordPress sitesi, WordPress’i yönetim kurulu çerçevesi (CMS) olarak içeren herhangi bir sitedir. WordPress hem sitenin arka ucuna (bir müşterinin değişiklik yapmak veya yeni mutlu eklemek için oturum açtığı bağlantı noktası) hem de ön ucuna (misafirlerinizin web’de gördüğü sitenin göze çarpan parçası) güç verir.

İşte WordPress ile çalışabileceğiniz site türlerinden sadece birkaç örnek:

Blog – Blog, düşünceleri, fotoğrafları, anketleri, eğitici alıştırmaları, tarifleri ve dolayısıyla çok daha fazlasını paylaşmaya adanmış benzersiz bir site türüdür. Yazılar normalde ilk olarak en geç dağıtılan içeriği gösterir.

İnternet iş sitesi – Bir çevrimiçi iş sitesi, web üzerinden iş gücü ve ürün satmanıza ve web tabanlı bir taksit çerçevesi aracılığıyla taksit toplamanıza izin verir. WordPress’in varsayılan kullanışlılığını genişletmek için bir WordPress internet işletme modülü indirebilir ve tanıtabilirsiniz, böylece sitenizde web tabanlı bir mağazaya sahip olabilirsiniz.

İş sitesi – Çok sayıda kuruluş, kendi siteleri olarak web tabanlı bir varlığa sahip olmaktan kazanç sağlayacaktır. İşletmenizin, müşterilerin kuruluşunuz ve masaya getirdikleriniz hakkında bilgi edinmesi için bir siteye ihtiyaç duyması durumunda, WordPress mükemmel bir seçimdir. Müşteriler size ulaşabilir, bir açıklama talep edebilir, bir düzenleme planlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilir.

Kayıt sitesi – Bir katılım sitesi, içeriği bir ödeme duvarının veya bir kayıt girişinin arkasına koymanıza izin verir. Sayfalara veya gönderilere ulaşmak için müşterilerin giriş yapması veya içerik için ödeme yapması gerekir. WordPress aynı şekilde ekstra modüllerle katılım siteleriyle de ilgilenebilir.

Portföy sitesi – WordPress tabanlı bir portföy sitesi ile sanat çalışmalarınızı, plan yeteneklerinizi ve daha fazlasını gösterin.

Tartışma sitesi – Bir toplantı sitesi, müşterilerin bazı konularda açıklama istemeleri veya rehberlik sunmaları için yararlı bir nokta olabilir. Dürüst olmak gerekirse, çok sayıda tartışma sitesi WordPress üzerinde çalışır.

Etkinlik sitesi – Bir etkinlik mi düzenliyorsunuz? WordPress, etkinliğinizin inceliklerini paylaşmanızı ve bilet satmanızı kolaylaştırır.

E-öğrenme sitesi – Öğrenciler bir e-öğrenme sitesinden çevrimiçi kurslar alabilir, gelişimlerini takip edebilir, varlıkları indirebilir ve çok daha fazlasını yapabilir. WordPress LMS modülü adı verilen olağanüstü bir modülle, bir WordPress sitesinden web tabanlı kurslar sunabilirsiniz.

Düğün sitesi – WordPress tabanlı bir düğün sitesi ile önemli gününüzün inceliklerini sunun. Çeşitli WordPress düğün konuları ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde bir site oluşturabilirsiniz.

Tüm bu kullanım amaçlarınıza özel ücretsiz wordpress temaları kullananbilirsiniz.

Ücretsiz wordpress temaları – WordPress benim için ideal mi?

WordPress’in neden genel olarak kullanılan bir site içerik yönetim çerçevesi olduğunu soruyorsanız, işte bir site aşaması olarak WordPress’in avantajlarının bir kısmı:

Zahmetsizlik: WordPress, site içeriğinizi hızlı bir şekilde dağıtmanıza ve bir araya getirmenize izin verir. Gerçekten de, yeni başlayan biri olarak bile, şüphesiz WordPress’i kullanabilirsiniz.

ücretsizdir – WordPress.org’da erişilebilen gerçek WordPress programlamasının indirilmesine ve kullanılmasına izin verilir. Her durumda, web kolaylaştırma ve bir alan adı için ödeme yapmanız gerekecektir.

Uyarlanabilirlik: WordPress, bireysel web dergileri ve çevrimiçi mağazalardan çevrimiçi dergilere ve gazetelere kadar birçok türde site yapmanıza izin verir.

Kullanımı basit – Microsoft Word gibi bir kelime işlem programını kullanabiliyorsanız, bir site oluşturmak ve siteyle ilgilenmek için WordPress’i kullanabilirsiniz.

Açık kaynaklı programlama – WordPress, GNU Genel Nüfus İzni (GPL) kapsamında yetkilendirilmiş açık kaynaklı bir programlamadır, yani tek bir kuruluş veya unsur tarafından talep edilmemektedir. Birçok mühendis ve müşteri bir araya gelerek ürünü daha da geliştirmek için eklemeler yapmaktadır. Açık kaynak ruhu, tutarlı yükseltmeler, sorumluluk ve herkes için ücretsiz kullanım anlamına gelir.

Kod bilmekle uğraşmayın – WordPress, bir site oluşturmak için nasıl kod yazılacağını bilme ön koşulunu ortadan kaldırır. WordPress çeşitli kodlama lehçeleri kullansa da, WordPress’i kullanmak için bunlardan herhangi birini bilmeniz için zorlayıcı bir neden yoktur.

WordPress modülleri ile genişletilebilir – WordPress programlama merkezine WordPress modülleri ile ulaşılabilir. WordPress modülleri, daha fazla özellik eklemek için sitenize aktarabileceğiniz programlama parçalarıdır (örneğin, çevrimiçi iş, Web optimizasyonu, güçlendirmeler, iletişim yapıları, oradan gökyüzü sınırdır). WordPress.org modül kataloğunda erişilebilen çok sayıda ücretsiz WordPress modülü ve gelişen bir premium (ücretli) modül endüstrisi vardır.

WordPress konuları ile son derece uyarlanabilir – WordPress konuları sitenizin planını ve tasarımını verir. Bir düğmeye basarak, başka bir WordPress konusu uygulayarak sitenizin tüm görünümünü değiştirebilirsiniz. Daha gelişmiş WordPress konuları, WordPress sayfa üreticilerine daha çok benzer ve tasarımlarınız üzerinde çok daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Site güvenliği – Hiçbir site aşaması yüzde 100 güvenli olmasa da, WordPress güvenliği, merkez tasarımcıları ve müşterilerden oluşan dikkatli bir güvenlik grubu ile gelişmeye devam ediyor. Normal WordPress güvenlik sorunları kural olarak gerçek ürün yerine müşteri hatasından kaynaklanır.

Gelişen bir yerel müşteri ve tasarımcı alanı – Bir WordPress siteniz olduğunda, aynı şekilde yakınınızdaki WordPress Meetup, WordCamps aracılığıyla daha kayda değer WordPress insan grubuna katılabilirsiniz ve bu buzdağının sadece görünen kısmıdır. WordPress insan grubu, hayal edilemeyecek kadar davetkar, uzlaşmacı ve yaratıcı olmasıyla ün kazanmıştır.

Premium modül ve konu endüstrisi – Yığınla ücretsiz modül ve konu olsa da, çoğu ciddi WordPress sitesi sahibi kaynaklarını premium (ücretli) modüllere veya konulara yatırır. Neden mi? Yasal bir premium modül veya konu satın almanız, yeni unsurlar, güvenlik yamaları dahil olmak üzere modülün veya konunun sürekli olarak değiştirilmesi ve desteklenmesi için ödeme yapılmasına yardımcı olur ve bu sadece başlangıçtır.

 

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

5 1 vote
Makale Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
sahinbey61
Ziyaretçi
sahinbey61
1 yıl önce

Ücretsiz bir şekilde hizmet alabildiğimiz bu platformda kaynak ve değer katma anlamındaki paylaşımlarınız sebebiyle teşekkür ediyor bu tür paylaşımlarınızın devamını sabırsızlıkla takip ediyor olacağımı memnuniyetle bildiriyorum.

Ergin BULUT
2
0
Would love your thoughts, please comment.x