Ücretsiz yazılım listesi (Yazılıma para vermeyin)

Ücretsiz yazılım listesi

ücretsiz yazılım listesi

ücretsiz yazılım listesi

 Ücretsiz yazılım listesi.  Eğer ev kullanıcısı iseniz ücretsiz yazılımlar ücretli versiyonlarının yerini kolaylıkla alabilir. Böylelikle para verme ve illegal (crack vb.)program kullamının önüne geçmiş olursunuz. Öncelikle alıştığınız yazılımlarda az da olsa kullanım farkları olduğundan zorluk çekebilirsiniz. Fakat kısa sürede alışırsınız. Ücretsiz yazılım üreten kişi ve gruplar genellikle küçük bağışlar kabul ederler. Eğer kullandığınız program gerçekten işinize yarıyorsa sizde bağış yapmayı düşünebilirsiniz.

 

Kaspersky Free antivirüs yazılımı / Windows
Virüslere karşı temel koruma sağlar. Virüslü dosyalara, şüpheli programlara ve web ortamlarına karşı korur.  Orta ve yüksek konfigirasyonlu pc ler için önerilir. 
Bitdefender Free antivirus yazılımı / Windows, Mac Os
Virüslere karşı temel koruma sağlar. Virüslü dosyalara, şüpheli programlara ve web ortamlarına karşı korur.  Düşük konfigirasyona sahip pc ler için önerilir. 
Libre Office ofis yazılımı / Windows,Linux,Mac Os X
Tam teşekküllü ofis yazılımı.İsterseniz dosyalarınızı microsoft ofis formatında kayıt edebilir ve mevcut microsoft ofis dosyalarını düzenleye bilirsiniz. Libre Office  Draw ile de pdf dosyaları oluşturabilir ve mevcut dosyaları düzenleyebilirsiniz. 
HWİNFO Sistem donanım bilgisi yazılımı / Windows,Dos
Sisteminizin donanımsal özelliklerini ve işlemci (CPU), ekran kartı (GPU), sabit disk (HDD) gibi donanımların ısısal değerlerini görebilirsiniz. Ayrıca portable (taşınabilir) sürümüde mevcut.
Inkscape vektörel grafik düzenleyici yazılımı / Windows,Linux, Mac Os
Vectörel çizimler konusunda ücretli olan yazılımlara taş çıkartan harika bir uygulama. Bazı çizim tekniklerinde yavaşlama sorunu olsada amatör olsun profesyonel olsun bu işle uğraşan bir çok kişinin rahatlıkla kullanabileceği nadir programlardan biri.
Shotcut video düzenleme yazılımı / Windows,Linux,Mac Os
Videolarınızı düzenleyip çeşitli formatlarda kaydede bileceğiniz bir yazılımdır. Video birleştirme, kesme, ses ekleme, foto ekleme ve efekt verme gibi işlemlerinden daha fazlasınıda yapabileceğiniz güzel bir program.
Audacity ses düzenleme yazılımı / Windows,Linux,Mac Os
Ses dosyalarını düzenleyebileceğiniz eksiksiz bir yazılım. Ses kayıt etme, efekt verme, birleştirme, kesme, convert ve dahası için biçilmiş kaftan olan bir program.

CCleaner bilgisayar temizlik yazılımı / Windows,Mac Os
Bilgisayarınızdaki kullanılmayan dosyaları, geçici dosyaları, işletim sistemine ve tarayıcılara ait geçmiş bilgilerini kolayca temizleyip sisteminizi hızlandırabileceğiniz bir program.

Ücretsiz Yazılım Wikipedia

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

5 1 vote
Makale Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ergin BULUT
0
Would love your thoughts, please comment.x